مرکز آموزش بی تی اس

 

گروه صنایع "بی‌تی‌اس" دارای تنوع بسیار زیاد در محصولات تولیدی و ارائه خدمات فنی و مهندسی است از این رو مرکز آموزش "بی‌تی‌اس" دوره‌های آموزشی گوناگونی را جهت ارتقاء سطح آگاهی مخاطبان خود برگزار می‌کند. هدف از برگزاری این دوره‌ها شناخت بهتر محصولات "بی‌تی‌اس" و مشخصات فنی آن‌ها، آگاهی از محصولات و کاربرد صحیح آن‌ها در طراحی تأسیساتی، اطمینان از اجرای سیستم‌های تأسیساتی و هماهنگ با دیگر محصولات "بی‌تی‌اس" می‌باشد.


برنامه آموزشی ارائه شده در این واحد طیف گسترده‌ای از مخاطبین از جمله پرسنل فروش، نمایندگان فروش، مجریان تأسیساتی، مهندسین تأسیساتی، کارفرمایان پروژه‌ها و مخاطبان عمومی را شامل می‌شود. آموزش‌های ارائه شده در این مجموعه به‌صورت آموزش‌های از راه دور (مجازی )، آموزش‌های حضوری و آموزش‌های عملی می‌باشد. همچنین آموزش نرم‌افزارهای تأسیساتی و برنامه‌های کاربردی "بی‌تی‌اس" از دیگر محتوای فنی هستند که در این بخش آموزش داده می‌شوند. محتوای آموزشی دوره‌های برگزار شده مطالب متنوعی را در مورد سیستم‌های آبرسانی، سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی، سیستم‌های فاضلابی و استانداردهای تأسیساتی مرتبط را پوشش می‌دهد.


همچنین جهت ارتقا دانش مهندسین و مجریان فعال در صنعت تأسیسات کتاب‌های"راهنمای فنی و اجرایی تأسیسات" ، "دستورالعمل و نکات اجرایی آبرسانی بی‌تی‌اس" و "دستورالعمل و نکات اجرایی سیستم گرمایش از کف بی‌تی‌اس" در مرکز آموزش نگارش شده و در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.
 برای آگاهی از محتوای دوره‌ها و زمان برگزاری آن‌ها از طریق آدرس الکترونیکی و یا دنبال کردن کانال‌های ارتباطی "بی‌تی‌اس" با ما در ارتباط باشید.
 

راه های ارتباطی آکادمی

ایمیل آکادمی : academy@bts-co.com

 تلگرام آکادمی : Academy_BTS