آکادمی

 

با توجه به تنوع بسیار زیاد محصولات تولیدی و خدمات ارائه شده در گروه صنایع "بی‌تی‌اس"  و در جهت ارتقائ سطح آگاهی مخاطبان، آکادمی آموزشی "بی‌تی‌اس" دوره‌های آموزشی گوناگونی را برگزار می‌کند. هدف از برگزاری این دوره‌ها شناخت بهتر محصولات و مشخصات فنی آنها، آگاهی با کاربرد صحیح آنها در فرآیند طراحی تاسیساتی، اطمینان از اجرای سیستم‌های تاسیساتی هماهنگ با محصولات "بی‌تی‌اس"  و .... می باشد.
برنامه آموزشی "بی‌تی‌اس" طیف گسترده ای از مخاطبین اعم از:  پرسنل فروش، نمایندگان فروش، مجریان تاسیساتی، مهندسین تاسیساتی، کارفرمایان پروژه‌ها و مخاطبان عمومی را شامل می‌شود. آموزش‌های ارائه شده در" بی‌تی‌اس" بصورت آموزش‌های از راه دور (مجازی )،آموزش‌های حضوری و آموزش‌های عملی منطبق بر پایلوت‌های آموزشی ساخت "بی‌تی‌اس" می‌باشد. همچنین آموزش برخی از نرم افزا‌رهای تاسیساتی مورد نیاز نیز در دستور کار آکادمی "بی‌تی‌اس" قرار گرفته است. محتوای آموزشی دوره‌های برگزار شده مطالب متنوعی را در مورد سیستم‌های آبرسانی، سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی، سیستم‌های فاضلابی و استانداردهای تاسیساتی مرتبط را پوشش می‌دهد.
برای آگاهی از محتوای دوره‌ها و زمان برگزاری آنها از طریق آدرس الکترونیکی و یا دنبال کردن  کانالهای ارتباطی "بی‌تی‌اس"  با ما در ارتباط باشید.

راه های ارتباطی آکادمی

ایمیل آکادمی : academy@bts-co.com

 تلگرام آکادمی : Academy_BTS