الكفالة وخدمات ما بعد البيع

گارانتی و بیمه نامه اتصالات و لوله

إن التأكد من جودة السلع التي سيتم استعمالها في مكان العمل والمبنى والمتجر والمعمل وغيرها، أهم من أي شيء آخر مما يتطلب الجودة العالية والتقيد بالمعايير الوطنية والدولية والخضوع لاختبارات صعبة للتأكد من الأداء الصحيح والمستمر. وعلى الرغم من التقيد بالجودة في ملايين القطع التي تنتجها بي تي إس، فإننا نعتقد أنه من الهام بمكان أن نوفر راحة البال للمستهلكين الكرام. ولهذا السبب تقوم بي تي إس بكفالة تمتد لعشر سنوات تحت تأمين أشهر الشركات ويمكن الحصول على التفاصيل عن طريق قسم هندسة المبيعات في بي تي إس.

الشهادات والمعايير

گواهینامه ایزو بهتراشان سپاهان گواهینامه ایزو بهتراشان سپاهان گواهینامه مسکن و تحقیقات بهتراشان سپاهان استاندارد بهتراشان سپاهان

ويسر شركة بي تي إس أن تقدم نفسها كأول شركة تحمل علامة المعايير الوطنية الإيرانية في مجال وصلات الأنابيب خماسية الطبقات.
وعلى هذه المسيرة، ترفع الشركة شعار تقديم منتجات بجودة المليون، وتفخر بأنها الشركة الوحيدة التي حصلت على أكثر الشهادات الفنية شمولاً من مركز بحوث البناء والإسكان في مجال إنتاج الوصلات المصنعة من النحاس الأصفر لكافة الأنابيب خماسية الطبقات.
من البديهي أن الحصول على الشهادات الوطنية والدولية المعتمدة بمنزلة الحفاظ على الجودة والتحسين المستمر لفعاليات بي تي إس وهي فعالية هامة ومتواصلة في هذه الشركة.

کارگاه فورجینگ و پرس

کارگاه فورج و پرس 5لایه بهتراشان سپاهان

یکی از بخش‌ها و کارگاه‌های تخصصی که پروسه تولید محصول از آن آغاز می‌گردد، کارگاه تخصصی فورجینگ و پرس می‌باشد. استفاده از تعداد زیادی از دستگاه‌های فورج و پرس، امکان تولید محصول با کیفیت را به صورت انبوه به "بی‌تی‌اس" داده است. به دلیل قرار گرفتن این دپارتمان در شروع پروسه تولید و به جهت حفظ کیفیت محصولات و در عین حال تولید انبوه، توسعه و ارتقاء این بخش و استفاده از تجهیزات پیشرفته همواره در دستور کار "بی‌تی‌اس" قرار گرفته است.

مراحل کاری در این کارگاه عبارتند از:
-    برش میلگردهای برنج
-   پیش‌گرمایش قطعات
-   فورجینگ در دستگاه‌های فورج
-   آرایش و حذف پلیسه‌ها در دستگاه پرس آرایش
-   تمیزکاری قطعات در دستگاه‌های شات بلاست

امکانات تخصصی به کار رفته در این کارگاه شامل موارد زیر است:
-   دستگاه‌های دقیق برش میلگردهای برنج
-   کوره‌های پیش‌گرمایش به تعداد دستگاه‌های فورج
-   پرس‌های فورج در تناژهای متعدد که در نوع خود کم‌نظیر است
-   چندین دستگاه پرس آرایش به همراه قالب‌های مختلف و متناسب با محصول
-  دستگاه‌های شات بلاست

متخصصان فنی در این بخش همواره فرآیند تولید محصول را مورد بررسی قرار داده و چنانچه ایراداتی مشاهده نمایند سریعا نسبت به بر طرف نمودن آن اقدام می‌نمایند. کنترل دمای قطعات در زمان پیش‌گرمایش و تست دقت قالب‌های پرس در بخش فورج و آرایش نیز از جمله اقدامات مسئولان فنی این بخش می‌باشد و از تولید قطعه با کیفیت پایین به دلایل خرابی قالب‌های پرس جلوگیری می‌نماید. نظارت مستمر بر عملکرد دستگاه‌ها در این بخش تضمین‌کننده کیفیت میلیونی قطعات تولیدی است.

(دپارتمان فنی مهندسی (تحقیق و توسعه

دپارتمان فنی بهتراشان سپاهان

یکی از مهم‌ترین دپارتمان‌های تخصصی "بی‌تی‌اس" بخش تحقیق و توسعه آن می‌باشد. کلیه مراحل خلق ایده جدید، پرورش ایده، طراحی محصول، انجام محاسبات مهندسی و تجربی، شبیه‌سازی فرآیند تولید محصول جدید و یا ارتقاء یک محصول موجود در این دپارتمان صورت می‌گیرد.
در واحد فنی مهندسی "بی‌تی‌اس" پرسنل با تخصص‌های گوناگون حضور داشته و مسئولیت طراحی و بهینه‌سازی محصولات و انجام محاسبات عددی و شبیه‌سازی فرآیندهای تولید قطعات را عهده‌دار می‌باشند. علاوه بر طراحی محصول، روش ساخت مبتنی بر توان فنی و مهندسی کارخانه، تعیین مشخصات فنی لازم برای هر قطعه و تعیین معیارهای پذیرش آن‌ها در حیطه وظایف این واحد قرار می‌گیرد. در این دپارتمان بر مبنای الزامات استانداردهای ملی و بین‌المللی در صنعت اتصالات و شیرآلات برنجی لوله‌های چند لایه و همچنین بکارگیری آن‌ها در کنار نرم‌افزارهای تخصصی، محصولات و قطعات لازم طراحی می‌گردند. از سوی دیگر متخصصین حاضر در این دپارتمان با بهره‌گیری از ارتباط موجود با واحد تحقیق و توسعه بازار و بخش فروش، در جریان خواسته‌های بازار و پیشرفت‌ها و تغییرات واقع شده در این صنعت قرار گرفته و با اطلاعاتی به‌روز و منطبق بر نیاز مصرف‌کننده به نوآوری و توسعه محصولات جدید می‌پردازند.

در این دپارتمان سعی می‌شود از تخصصی‌ترین نرم‌افزارهای طراحی و شبیه‌سازی استفاده گردد و همواره استانداردها و گزارش‌های بین‌المللی مرتبط مورد بررسی قرار گیرد تا به کمک آن‌ها ایده‌های نوآورانه و بدیع در تولید محصول ارائه شود.

کارگاه ماشینکاری

کارگاه ماشینکاری بهتراشان سپاهان

یکی از مجهزترین بخش‌های کارخانه، دپارتمان تخصصی ماشینکاری است. قطعات تولید شده در بخش فورجینگ و پرس جهت ادامه فرآیند تولید به این بخش وارد می‌شوند. این دپارتمان دارای به‌روزترین ترانسفر ماشین‌ها می‌باشد که بعضا در نوع خود کم نظیر هستند. در این بخش، عملیات ماشینکاری قطعات تولید شده از کوچکترین جزء یک قطعه تا بزرگترین آن توسط ترانسفر ماشین‌ها انجام می‌شود. برای مثال مهره‌های به کار رفته در قطعات کوپلی نیز توسط این ماشین‌ها تولید می‌شود که عمدتا سایر رقبا از روش‌های دیگر جهت تولید آن بهره می‌برند.

در این بخش از کارخانه چندین ترانسفر ماشین در انواع مختلف از نظر تعداد یونیت و نوع برنامه‌ی کاری قرار گرفته است. هر ترانسفر ماشین در این بخش در هر زمان وظیفه تولید یک قطعه را بر عهده دارد. از این رو برای رسیدن به تولید انبوه قطعات و تولید اجزا مختلف مورد استفاده در یک محصول بایستی چندین ترانسفر ماشین به کار گرفته شود.

این ماشین‌ها قابلیت تولید 5 الی 7 قطعه به صورت هم‌زمان را داشته که این امر به تعداد ایستگاه‌ها و یونیت‌های ترانسفر ماشین بستگی دارد. ترانسفر ماشین‌ها مورد استفاده در این بخش دارای قابلیت برنامه‌پذیری بوده که انجام عملیات ماشینکاری مختلف برای تولید قطعات متعدد و متفاوت را ممکن می‌سازد.

در این بخش انواع عملیات ماشینکاری نظیر سوراخکاری، رزوه‌زنی و تراشکاری تحت نظارت اپراتور ترانسفر ماشین‌ها انجام می‌پذیرد. استفاده از این ماشین‌ها، امکان انجام عملیات ماشینکاری بر روی قطعات را با حداکثر دقت ممکن و سرعت بسیار بالا را فراهم نموده است.

کارگاه آبکاری

کارگاه آبکاری بهتراشان سپاهان

در این کارگاه تخصصی نیز دانش فنی روز و امکانات پیشرفته و البته بومی مورد استفاده قرار گرفته‌اند. می‌توان ادعا نمود که این کارگاه، یکی از کامل‌ترین خطوط آبکاری قطعات برنجی و اتصالات در ایران است. تمام مراحل فرآیند پوشش قطعات در این بخش به صورت کاملا اتوماتیک و بدون دخالت نیروی انسانی انجام می‌پذیرد و تنها اپراتور بر نحوه کار دستگاه‌ها نظارت می‌نماید.

در این بخش از کارخانه با استفاده از امکانات پیشرفته، آبکاری قطعات با پوشش‌های مس، نیکل و کروم قابل انجام است.

دپارتمان آزمایشگاه تخصصی

دپارتمان آزمایشگاه تخصصی بهتراشان سپاهان

"بی‌تی‌اس" به عنوان اولین دارنده استاندارد ملی ایران در بخش اتصالات لوله‌های پنج‌لایه شناخته می‌شود و این خود افتخار بزرگی برای این شرکت به شمار می‌رود که شعار تولید محصول با کیفیت میلیونی را در مقام عمل نیز اثبات نموده است. بر همین اساس این شرکت اقدام به تأسیس آزمایشگاه تخصصی نمود. هدف از این کار تست محصولات تولیدی و سنجش کیفیت آن‌ها با معیارهای بین‌المللی است. تجهیزات به‌کار رفته در این بخش قابلیت انجام انواع آزمایش‌‌ها بر روی محصولات تولیدی را دارا می‌باشند. محصولات تولیدی در شرکت بر اساس دستورالعمل مشخص شده توسط دپارتمان کنترل کیفی مورد آزمایش قرار می‌گیرند و گزارش تست آن‌ها مورد بررسی قرار گرفته و چنانچه خطا و یا انحرافی مشاهده شود، سریعا گزارش داده می‌شود تا از تولید محصول با کیفیت نامطلوب جلوگیری شود.

اکنون "بی‌تی‌اس" معتقد است بر اساس تجربه چند ساله خود و با اجرای دستور العمل‌های سخت‌گیرانه و پیوستگی در حفظ کیفیت توانسته است محصولاتی با کیفیت و با کارایی بسیار بالا را در مقیاس انبوه تولید نماید. به‌طوری‌که کیفیت میلیونی این محصولات به‌خوبی با کیفیت محصولات مشابه خارجی برابری می‌کند.

(QC) دپارتمان کنترل کیفی

دپارتمان کنترل کیفی

از آنجا که شعار سازمانی در "بی‌تی‌اس" تولید با کیفیت میلیونی است، کلیه محصولات در شرکت بایستی منطبق بر استانداردهای ملی و بین‌المللی تولید گردند. وظیفه اصلی دپارتمان کنترل کیفی، کنترل و ارزیابی قطعات تولیدی است.

در این بخش به بررسی و انجام آزمون‌های ورودی بر روی مواد اولیه، قطعات بکار رفته در اتصالات و شیرآلات و مراحل مختلف فرآیند تولید و همچنین کنترل نهایی محصولات تولیدی پرداخته می‌شود. در این بخش روزانه هزاران قطعه مورد انواع آزمون‌های چشمی، آزمون‌های ابعادی و آزمایش‌های عملکردی قرار می‌گیرند و بدین ترتیب از ورود محصول معیوب و یا با کیفیت پایین جلوگیری می‌شود.

(پشتیبانی فنی (ماشین آلات و تجهیزات

پشتیبان فنی بهتراشان سپاهان

طراحی و تجهیز کارگاه‌های تخصصی "بی‌تی‌اس" به‌خصوص در رابطه با ترانسفر ماشین‌ها کاملا مبتنی بر توان فنی و مهندسی داخل کشور بوده و به عنوان یکی از ابزارهای مهم درپاسخگویی به نیازهای صنعت اتصالات و شیرآلات به شمار می‌رود.
پشتیبانی فنی "بی‌تی‌اس" در زمینه ماشین‌آلات، قالب‌ها و کفشک‌های فورج توخالی و ... بر عهده شرکت فرازگستر سپاهان می‌باشد. شرکت فرازگستر سپاهان تحت مدیریت مشترک با "بی‌تی‌اس" تولیدکننده تمامی ترانسفر ماشین‌ها، قالب‌ها، ابزارآلات، کفشک‌های فورج توخالی و پرس‌های آرایش مورد نیاز در خط تولید "بی‌تی‌اس" می‌باشد. با توجه به لینک قوی و قدرتمند موجود بین این دو شرکت، در صورت بروز هرگونه اشکالی در خط تولید "بی‌تی‌اس"‌، مشکل به سرعت برطرف شده و همواره تولید با بالاترین کیفیت انجام می‌پذیرد. از سوی دیگر روند افزودن محصول جدید به سبد محصولات در کمترین زمان انجام می‌گردد زیرا پس از تأیید طراحی قطعه، سفارش، آماده‌سازی و پیگیری ساخت قالب‌ها و ماشین‌های مورد نیاز بلافاصله و با سرعت و هماهنگی چشم‌گیری بین دو شرکت انجام می‌گیرد. بر این اساس همواره و در کوتاه‌ترین زمان می‌توان خط تولید جدیدی به خط تولید موجود با توجه به نیاز و درخواست مصرف‌کننده افزود.

دپارتمان مهندسی فروش

دپارتمان مهندسی فروش

دپارتمان مهندسی فروش "بی‌تی‌اس" وظیفه‌‌ی گرفتن سفارشات گوناگون از مناطق مختلف کشور، جذب پروژه‌های ساختمانی و طرح‌های انبوه‌سازی و تدارک کالای آن‌ها را عهده‌دار می‌باشد. برخورداری از بیش از 300 نوع قطعه، اتصال و محصولات مختلف که متناسب با نیاز بازار و نیاز پروژه‌ها طراحی و ساخته شده‌است در کنار برخورداری از یک دپارتمان مهندسی فروش به‌خوبی می‌تواند پاسخگوی نیاز‌های آنی و به‌هنگام مصرف‌کنندگان کالاهای "بی‌تی‌اس" باشد.
علاوه بر این شناساندن "بی‌تی‌اس" به عنوان یکی از برترین نشان‌های تجاری مرتبط با‌‌‌‌ اتصالات و شیر‌آلات لوله‌های پنج‌لایه در این دپارتمان صورت می‌گیرد. امروزه علاوه بر همکاران رسمی "بی‌تی‌اس" صدها نفر دیگر نیز به صورت غیر مستقیم و از طریق نمایندگی‌ها و عاملین فروش و هم‌چنین عوامل نصب و اجرا، "بی‌تی‌اس" را به خانواده‌ای بزرگ در صنعت تأسیسات و ساختمان تبدیل کرده‌اند.
مشتری محوری، مسئولیت‌پذیری‌‌، پاسخگویی و ارتباط نزدیک با مشتریان و مصرف‌کنندگان کالاهای "بی‌تی‌اس" از جمله اصول و ارزش‌هایی است که دپارتمان مهندسی فروش بر آن بنا گردیده است.

لمحة عنانبذة عن الشركة

تعتبر شركة بهتراشان سباهان ذات الاسم المختصر (بي تي إس) من أكبر وأبرز الشركات المنتجة للصنابير ووصلات الأنابيب خماسية الطبقات والقطع المصنعة من النحاس الأصفر على مستوى إیران والمنطقة. تغطي منتجاتنا طيفاً واسعاً من احتياجات المستخدمين في مجال البناء والتأسيسات وهي عبارة عن:
 - صنابير كلكتور
 - وصلات أنابيب خماسية الطبقات مكبوسة
 - وصلات أنابيب خماسية الطبقات كوبلية
 - وصلات وصنابير رادياتورية
 - وصلات أنابيب تدفئة للأرضيات
 - وصلات توزيع مياه الشرب
 - وصلات وصنابير نحاس أصفر خاصة
ويعبر المستهلكون بأن العامل الرئيسي الذي يدفعهم لشراء منتجات شركة بهتراشان سباهان هو الجودة التي تميزها عن سائر المنتجات في السوق.إن التقنية التي يتميز بها خبراء شركة بهتراشان سباهان بالإضافة إلى المعدات والمكائن المتنوعة بما فيها آلات النقل الإنتاجية، مكابس فورج، مكابس ترتيب، خطوط تركيب، أنظمة التسقية الأتوماتيكية وغيرها قد مكنتنا من تصنيع القطع المذكورة في أقصر زمن ممكن بجودة تفوق جودة المنتجات الأخرى في السوق.وتستعين شركة بهتراشان سباهان بالمختبرات التخصصية لفحص منتجاتها وتقييمها على الدوام لكي تكون على اطمئنان تام من مطابقتها للمعايير الوطنية والدولية. ويسر شركتنا أن تقدم نفسها كأول حائز على علامة المعايير الوطنية الإيرانية في مجال وصلات الأنابيب خماسية الطبقات. إن الحصول على هذه العلامة شاهد رئيسي على تقنيات شركة بهتراشان سباهان وجودة منتجاتها.وتساهم هذه الإمكانات في تحقيق شعار الجودة المليونية لكي تطمئن للمستهلكين الأعزاء وتقول لهم: يمكنكم دائماً تجربة الجودة على المقياس المليوني مع بي تي إس.

المعمل الافتراضي

تعمل شركة بهتراشان سباهان (بعلامتها التجاري بي تي إس) على إنتاج كميات كبيرة من الأنابيب والوصلات والصمامات خماسية الطبقات. جميع المنتجات مصنوعة من سبائك النحاس الأصفر. كامل عملية تصميم وتصنيع وتجميع واختبار المنتجات تتم في أقسام متخصصة داخل مصنع بهتراشان سباهان. تتم المراحل المشار إليها أعلاه بناءً على نظام الجودة ونظام ضمان الجودة الموجود في المصنع. تجري جميع المراحل على المواد الخام بدءاً من دخول المعمل وحتى التعبئة من خلال الخطوات التالية. يتم عرض المراحل المختلفة بشكل افتراضي.

اتصل بنا


اسم ولقب
البريد الإلكتروني
الرسالة
 • Map Data
  Map data ©2016 Google
  Map DataMap data ©2016 Google
  Map data ©2016 Google
  Map
  Satellite
 • : العنوان

  ایران ، اصفهان ، مدينة مورجه خورت الصناعية، شارع فارابي، شارع کاوه، شارع کاوه 6، رقم 592

 • : تلفون

  (+98)3145643245

 • : البريد الإلكتروني

  info@bts-co.com

© Copyright 2016 Behtarashan Sepahan Company. All rights reserved.